Весна іде – OneDayShop несе: 3 березня у Палаці Потоцьких (Львів) можна буде по-весняному і вбратися, і похандрити. Розбираємося, що воно таке – вандейшоп, вандейшоу чи ван-дей-впусту?
Як це відбувалося минулого разу? Якщо коротко, то і відбувалося коротко. Як рідкісні рослини розквітають раз на мільйон років, так і маркет проходить один раз на квартал. Тому будь обережна, Попелюшко, бо о 20:00 OneDayShop перетвориться на one way ticket: усі стелажі, вішаки і столики спорожніють, продавці – зникнуть, а ти лишишся сидіти замкнена в Палаці Потоцьких до вересневого Форуму видавців.
Так-от, до чого я вела: подія обмежена у часі, тому відвідувачі опиняються в замкнутому просторі. Той, хто уявляє собі мрійливу прогулянку між прилавками і кількагодинну примірку унікальних валяних сережок (щоб потім їх не купити), може продовжувати малювати в голові нереальні картини. Бо біля прилавків буде аншлаг. І хтозна чого: або через неймовірну цікавість до широкого асортименту товарів, або просто юрба зіпхнула в цей бік.
Тому на виході часто зустрічаєш зажурених хлопченяток і дівченяток, які нічого не купили. І не тому, що дорого чи неякісно, і не тому, що вибір малий, а тому що не взяли з собою захисний скафандр, в якому дуже зручно (і безпечно!) прориватися до столів із товарами та спокійненько їх розглядати до втрати пульсу.
Проте зауважу: потрапити до середини – не проблема. Черга на вхід невелика і рухається досить швидко. Заплатив дуже скромні і символічні 30 гривень і вперед. Перший поверх – неймовірна кількість різних товарів (про них далі), другий – фудкорт.
Що можна знайти на прилавках? Тут товари суто українських виробників – за це організаторам гігантський респект. Існує величезна кількість маленьких фірм, майстрів та дизайнерів, і OneDayShop – можливість про багатьох з них не тільки дізнатися, але й вживу оцінити якість товарів, не замовляючи їх наосліп через інтернет.
Ще один плюс – адекватні ціни. Серед топових товарів – аксесуари: каблучки та браслети, торбинки та гаманці, метелики та брошки. На OneDayShop можна йти в пошуках оригінального одягу для дорослих та дітей, речей як для себе, так і на подарунок.
Щоб не блукати від прилавку до прилавку, можна вибрати цікаві для себе бренди заздалегідь: ознайомитися із переліком учасників заходу можна на сторінці події у Facebook.
Сюди варто йти і тим, хто підтримує вітчизняних виробників, і тим, хто оглядає посилки на «Новій пошті», ніколи не розраховується «наложеним платєжом» і хоче все бачити на власні очі. Якщо в юрбі їм ті очі не повиколюють.