Сімейна пригода «Кролик Петрик» за світовим бестселером про те, як кролі не свій садок відвойовували.
Де: кінотеатри Києва
Коли: з 22 березня
Про що?
Анімаційно-ігрове кіно про пригоди Кролика Петрика від студії Sony за мотивами творів англійської дитячої письменниці Беатрікс Поттер.
Мати Петрика потрапила у пиріг злого (але працьовитого) старого фермера Макгрегора - як покарання за крадіжку овочів з його городу. Тепер Петрик має виконувати роль голови родини.
Єдиною захисницею прав тварин у містечку залишається художниця Беа, яка переїхала до провінції у пошуках натхнення.
Та одного дня старий фермер помирає. Тварини радіють: вони вдираються до домівки покійного і влаштовують там гармидер. Тепер їж та веселися досхочу! Поки на зміну їхньому старому ворогові не приходить новий – молодий Томас Макгрегор, який успадкував цю ділянку. Він гидує селом і збирається продати дім, а кошти вкласти у відкриття власного будинку іграшок. Поки не закохується у сусідку-мисткиню, яка змінює його ставлення до природи та диких звірів.
З одного боку, тварини могли б жити без людей, бо природа – це їхня власність (перш за все). Але ж фермери не для них овочі вирощують! Словом, коли ти людина, то повинен ділитися.
Діліться, будуть вам плюси у карму – сто відсотків. А фільм добрий, іронічний, сучасний і дуже музичний: саундтрек – very cool. Зацініть − будете радіти ці півтори години, як дитина.