Фільм «Малюк» – один з шедеврів німого кіно – покажуть у джазовому супроводі.
Де: Дім архітектора (вул. Бориса Грінченка, 7)
Коли: 27 березня о 19:00
«Малюк» - повнометражний дебют Чарлі Чапліна (а він все ж значна фігура у кінематографі) як режисера.
Про що?
Драматична історія про долю покинутого немовляти. Мати лишає дитину у дорогому авто та сподівається, що так буде краще для сина. Але авто було викрадено грабіжниками, яким той малюк зовсім ні до чого. Тож вони полишили його між сміттєвими баками. І тут – нарешті – малюкові щастить. Його знаходить волоцюга, якого грає Чарлі Чаплін, і бере його собі на виховання.
Не будемо розказувати, чим закінчилася ця історія. Подивишся у кіно. Тим більше, що музичний супровід обіцяє бути суперовим – джазова імпровізація від піаніста та композитора Павла Ігнатьєва.
Квитки: 200-300 грн
Деталі - на Facebook-сторінці заходу