Лекція з циклу «Образ» про Едварда Гоппера – художника, графіка та урбаніста, якому вдалося дуже влучно зобразити американський спосіб життя.
Де: Closer (вул. Нижньоюрківська, 31)
Коли: 28 березня о 19:00
Про що?
Гоппер був правильним мешканцем Нью-Йорка (хоча і народився у передмісті) і майже нікуди не виїжджав з «Великого Яблука». Усе життя натхненням для його робіт було місто, він навіть відкрив новий жанр у мистецтві – портрет будинку. Так вже сталося, що саме будівлі та архітектура найбільше йому подобалися.
Друга тема, близька Едвардові, це самотність. Саме про це його гравюри – як живеться самотній людині в Америці.
Але все ж таки до Нью-Йорка – якщо ти ніколи не був у цьому місті, то за картинами Гоппера зможеш вловити настрій та мотив міста. А ще – дізнатись для себе щось нове та цікаве. Не тільки ж на вечірки у Closer ходити.
Лектор: мистецтвознавець та кураторка Катя Носко
Вартість: безкоштовно за умови попередньої реєстрації
Титульне фото: gustav deutsch - (2013) shirley visions of reality