Спільний проект театру «Мізантроп» і Port сreative hub «Сліпота», створений за принципами нового для України жанру, - site-specific.
Де: Port creative hub (вул. Набережно-Хрещатицька 10-А)
Коли: 25 квітня о 20:00, 26 квітня о 20:30
Про що?
Що станеться, якщо забрати в людини те, що їй необхідно кожен день? Не думай про мобільний, комп’ютер чи інтернет, мова йде зовсім про інше. Про зір.
Таку гіпотетичну ситуацію вже уявив собі Жозе Сарамагу, португальський письменник, за романом якого і поставлено «Сліпоту». Що станеться, якщо в однієї групи людей раптово пропаде зір?
Одразу попереджаємо: протягом вистави буде темно. Абсолютно темно аж півтори години. Так темно, що доведеться увімкнути власну уяву – щоб краще зрозуміти історію. Тому тим, хто боїться темряви та страждає на ніктофобію, не рекомендуємо йти на постановку.
Також застерігаємо і тих, хто і хвилини не може протриматися без перевірки месенджерів на мобільному. Користування мобільними заборонено, їх треба буде залишити за межами залу.
Організатори, до речі, не приховують – кажуть одразу, що буде жорстко та некомфортно. І поспати під час постановки не вийде. Висновок один – точно треба йти.