Вистава «боженька» львівського театру Lesi, у якій всі актори озвіріли, але це ще не означає, що на сцені не буде жодної людини.
Де: Театр Lesi (Львів, вул. Городоцька, 36)
Коли: 14 квітня о 19:00
Актори театру Lesi озвіріли. В прямому сенсі слова. У виставі «боженька» ви не побачите на сцені жодної людини. Але це не означає, що людей там не буде.
«боженька» – це комедія на грані абсурду. Вона смішна, але тим химерним гумором і тими незбагненними жартами, які смішать тільки раз і у конкретній ситуації. І які нікому не перерозкажеш. Це спектакль з категорії «все, що ви могли уявити, але боялися озвучити».
Я сміялася. Зал сміявся. І ви будете. Якщо ви молоді та неупереджені, якщо ніщо людське вам не чуже. Будете сміятися з Мишеняти, яке читає реп, з Лисички, яка бере інтерв’ю, і зі звірят, які зібралися на мітинг.
За сюжетом після загибелі усієї сім’ї самотнє Кошеня намагається поселитися у найближчому лісі посеред диких звірів, що живуть у стерильному місці, де ніхто не ходить в туалет. Суспільство тут живе за принципом «В лісовому союзі сексу не було». І ось поява Кошеняти докорінно змінює життя місцевих, тому що проти природи не попреш.
Але вистава «боженька» не тільки про це – вона про все на світі: про расизм, гомосексуалізм, бажання бути інакшим і прагнення бути не собою, про маленьких людей на великих посадах, а ще про гівно. Про те, яке звірі ховають за кущиком, а люди – за улесливими посмішками. Про просту і незмінну істину – всі какають. І всі брешуть.
Вийдете з вистави в доброму гуморі та трохи зніяковілими і, може, не до кінця зрозумієте суть. Вистава ж не про людей все-таки. Але основний посил, який актуальний завжди, до вас точно добереться: перед Богом всі рівні, його не обманеш гримом чи хутром. І як того Бога не називай, він у курсі: якщо ти – тварина, какай-не-какай, гівно не сховаєш.
Фотографії надані театром Lesi