Такого ще не було: джазовий гурт Domergue-Litvinyuk Project дає свої перші концерти. Варто послухати їхні круті імпровізації!
Де: 32JazzClub (вул. Воздвиженська, 32)
Коли: 3 квітня о 20:00
Супер ексклюзивна штука – насправді концертів в Україні у гурту Domergue-Litvinyuk Project усього три. У Львові, Києві та Рівному. Кожен з учасників проекту має неабиякий музичний досвід, але грати усі разом вони почали нещодавно – у 2017-му. У складі гурту – двоє французів та двоє українців. Це співак та мультиінструменталіст Manu Domergue, контрабасист та викладач музичної імпровізації Jean-Michel Charbonell. З української сторони – джазова піаністка Анастасія Литвинюк та один з кращих джазових барабанщиків України Ігор Гнидин.
Концерт відбудеться у рамках фестивалю Французька весна в Україні.