В останній день весни Jazz in Kiev Band та неймовірний голос Лаури Марті чекатимуть на тебе в Будинку архітектора. Гарячий коктейль з латиноамериканських ритмів та чарівного джазу - чому б і ні?
Де: Будинок архітектора (вул. Бориса Грінченка, 7)
Коли: 31 березня о 19:00
Олексій Коган стане ведучим вечора. Він - справжня людина-джаз, і ти впевнишся в цьому на власні очі та вуха. Відпочинь, знайди натхнення, зігрійся цією весною разом з його квінтетом!