Вистава «О два» Дикого театру у постановці Влади Бєлозоренко за п’єсою Івана Вирипаєва «Кисень».
Де: Сцена 6 (вул. Васильківська, 1)
Коли: 9 квітня о 20:00
Комусь кисню не вистачає, а хтось ним переповнений. Саме так ми і визначаємо, хто нам подобається. Навіть не так – для кого ті готовий на все. Якщо це переповнена киснем людина.
«О два» - про любов, нелюбов та кисень. Про те, як одного дня головний герой зустрічає свою половинку та не може більше ні про що думати. Про тих людей, яким мало кисню у місті і вони йдуть до лісу. Щоб дихати вільно.
Насправді розказувати, про що вистава, можна дуже довго. Тут постають питання релігії, свободи, політики; питання духовні та особистісні; такі питання, які постають перед кожним з нас.