Щось старе, щось нове, щось позичене та щось… французьке. Фільм «Людина кусає собаку» (C'est arrivé près de chez vous) - не новий, але маловідомий та його показ відбудеться лише один раз. У головній ролі - Бенуа Пульворд.
Де: Ф р а к ц і я (бульвар Тараса Шевченка, 4-Б)
Коли: 4 квітня о 19:30
Вхід вільний
Про що?
Кіно про середньостатистичного юнака на ім’я Бенуа, який на перший погляд нічим від інших не відрізняється. Він з нормальної родини, грає на фортепіано, але не геніально, може вести дискусії про все на світі (як і всі ми). Але без однієї особливості кіно про нього не було б цікавим. Бенуа – серійний вбивця та грабіжник. І філософ на додачу.
Увесь цей фільм – сатира чистої води. Із нього почалися спроби створити мок’юментарі (псевдодокументальне кіно) у 90-ті. Тож не лякайся – усі сцени насильства не відбуваються насправді.
Ідея фільму з’явилася після обговорення теми «як зняти документалку, коли не маєш грошей». Тож юні та завзяті документалісти можуть трішки перехопити ідеї.