Життя непередбачуване. Режисерка Лариса Семирозуменко минулого жовтня завітала на Тиждень актуальної п'єси, де вона почула роботу Марини Смілянець «Як не перетворитися на собаку». Дійсно, як? Коли з рідними тебе не пов’язує нічого, крім бажання якнайшвидше продати спільну хату. Коли поняття «родинний зв’язок» звучить якось напряжно. Коли навіть той старий пес Кубік розуміє тебе краще, ніж близькі? Твір було покладено в основу вистави «Методи виховання малих засранців». Історія трьох братів, які втратили внутрішній зв'язок між собою.
Де: Центр мистецтв «Новий український театр» (вул. Михайлівська, 24ж)
Коли: 16 квітня о 19:00
Деталі тут
Photo by Jordan Whitt on Unsplash