Продовження популярної франшизи Люка Бессона «Таксі 5» - історія про те, як паризького поліцейського Сільвена Маро відправляють до Марселя ловити «банду макаронників».
Де: кінотеатри України
Коли: з 19 квітня
У новій частині ви не побачите Даніеля Моралеса у виконанні Самі Насері, який міцно закріпився у пам'яті глядачів, як символ «Таксі». Цього разу спостерігаємо історію Сільвена Маро, справжньої легенди паризької поліції. Він мав амбітні плани перейти у спецпідрозділ, та амплуа мачо стало на заваді підвищення. Бо треба знати, з ким спиш, щоб не мати репутаційних фейлів.
Після одного випадку кар’єра Сільвена відчутно йде на спад - доведеться за наказом шефа переїжджати до Марселя. Втім, саме тут, серед недолугих місцевих копів йому доведеться продемонструвати свій професіоналізм, у тому числі «відкопавши» легендарне таксі. Воно стане у пригоді в самому прямому значенні цього вислову!
Буде багато пригод, іноді примітивних жартів та явно помітної реклами брендів одягу й авто, що само собою. Український дубляж знову на висоті: над парою-трійкою влучних фраз ви ще довго хіхікатимете. Чого тільки варте «З лану - до столу» у контексті міні-городика з травами? Ну не тільки прованськими, самі розумієте. Та раджу йти на «Таксі 5» на голодний шлунок. Бо, по-перше, може закачати на віражах, а, по-друге, деякі жарти - не для особливо чутливих.