Пекельно сумна сторі про авторів-геніїв та злодійство радянського тоталітаризму. Художники-монументалісти Ада Рибачук і Володимир Мельниченко створювали «Стіну Пам’яті» понад тридцять років. На бетонних барельєфах завдовжки 200 метрів вони відтворили й шлях всього людства, й окремої людини від життя до смерті. На початку 1980-х, коли робота добігала кінця, згідно постанови «Рекомендовано ліквідувати» Стіну було замуровано. На виставці «СТІНА. Сталевий гобелен» - подробиці та фотографії. І більше - на відкритті Kyiv Art Week 18 травня покажуть відновлений фрагмент «Стіни Пам’яті». Буде змога поспілкуватися з Володимиром Мельниченко.
Де: галерея «Дукат» (вул. Рейтарська, 8б)
Коли: до 15 травня
Ади Рибачук – співавторки та дружини художника – не стало 8 років тому. «Ми робили на цій Стіні, або намагалися робити, все, що любили, кого любили - те, що пов’язувало нас із життям, те, що і складало для нас поняття - життя», - писала Ада. Володимир присвячує їй експозицію і всі свої спогади про діло життя та про саме життя.