Документальний фільм українського режисера Остапа Костюка «Жива ватра» (2014) вже скупався під дощем слави та отримав купу престижних нагород, серед яких - Спеціальний Приз журі (Special Jury Prize) Канадського міжнародного фестивалю документального кіно Hot Docs, Спеціальний диплом журі Одеського міжнародного кінофестивалю та нагороду за операторську роботу на Salem Film Fest.
Де: Кінотеатр «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19)
Коли: 15 травня о 18:30
Вартість: безкоштовно
Життя карпатських вівчарів, як воно є. Вимираюче в наш час ремесло – вівчарство. Взагалі не до жартів, бо стрічка серйозна й зачіпає проблему збереження українських традицій.
Після перегляду можна буде потріщати про враження й спитати в режисера, чому саме вівчарі й що вони роблять, коли спускаються з гір?
Варто зареєструватися тут.