Комедійна акторка Меліса Маккарті не змінює собі у двох речах: зніматися у типових, але зазвичай дійсно смішних американських комедіях, та висміювати себе в якості головної героїні в усіх проявах. Цього разу – у стрічці «Душа компанії».
Де: кінотеатри України
Коли: до 24 травня
Діана (Меліса Маккарті) – 50-річна домогосподарка, дружина, любляча мати студентки-першокурсниці. Після вступу доньки в коледж, її чоловік (Мет Вошл) повідомляє, що хоче розлучитися, бо закоханий у знайому брокерку (Джулі Боуен), яка хоч і не молодша, але відверто виглядає привабливіше за його дружину. Відчай, невизначеність... В сімейній суперечці у Діани народжується рішення: відновити колись покинуте навчання. І вступити не аби куди, а в один коледж з донькою. Навіть оселитися в одному гуртожитку. Зрозуміло, донька не в захваті.
І тут починається: знайомство старомодної типової матусі з однокурсницями, намагання бути компанійською, бути попереду планети всієї та відмінницею на археологічному факультеті. Вуаля – це вже не мама, а відривна крихітка на прізвисько «Скеля Ді-Ді»!
Не інтелектуальні діалоги про зайву вагу, піхву, алкоголь
Структура фільму доволі типова для американської комедії: багато жартів та гострих, але геть не інтелектуальних діалогів про зайву вагу, піхву, алкоголь та сімейні проблеми. Потім – мелодраматичні моменти, трохи стає нудно, але дещо знову змушує тебе не дивитися у телефон.
Окрім Меліси Маккарті, комедійний талант якої важко заперечити, дуже соковитих родзинок додала акторка Мая Рудольф, зігравши її найкращу подругу. Розкішна міміка, поведінка її героїні та те, як вона підтримує свою бестфренд, заслуговують окремої уваги. Голосніше за все в залі реготали саме з її жартів.
Цікавий факт: «Душа компанії» знята режисером Беном Фальконе, чоловіком Меліси Маккарті. Вони також вдвох виступили продюсерами та сценаристами. Це вже не перша їх сумісна праця, раніше пара зняла схожі за жанром комедії «Теммі» та «Леді Босс». Тому, якщо ви дивилися ці стрічки, «Душа компанії» не вразить вас оригінальністю.
Зазначу, що прихильникам славнозвісного фільму «Шпигунка» не треба сподіватися на подібний кіноперформанс від Маккарті. Вище своєї голови не стрибнеш, і, об’єктивно, поки то була найкраща її роль та найсмішніша комедія за її участі.
Отже, спостерігаємо не найкращу комедію «евер», але веселий фільм на один раз, який залишає приємний післясмак. Легкий, кумедний та навіть повчальний. Після перегляду розумієш, що ніколи не пізно ВСЕ: навчатися, закохуватися, відриватися та починати нове життя. Доведено матусею ДіДі!