Поки основні зали зачинені на переекспозицію, культурне життя в стінах центру триває. До нотаток - показ французької біографічної стрічки Мішеля Хазанавічуса «Молодий Годар» про Жан-Люка Годара, кінорежисера, актора, сценариста та одного з найвидатніших представників напрямку «французької нової хвилі» у кінематографі 50-60 років.
Де: PinchukArtCentre (відеолаунж кав'ярні One Love Coffee, вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2)
Коли: 30 травня о 20:00
Вартість: безкоштовно
Варто зареєструватися тут.
У фільмі - про скандальну реакцію на «Китаянку», кохання з жінкою, молодшою за Годара на 20 років, внутрішню кризу та переживання. Фільм змагався за «Золоту пальмову гілку» в основній конкурсній програмі 70-го Каннського фестивалю, а також був номінований у п’яти категоріях французької кінопремії «Сезар».