Завжди хотіли щось путнє виводити пензлем чи олівцем? Ніколи не пізно навчитися чи хоча б спробувати! Тупцяйте на вихідних на майстер-клас просто неба від неабикого, а художнього музею.
Де: Національний художній музей України (вул. Грушевського, 6)
Коли: 3 червня об 11:00
Вартість: 50 грн – дорослі, 20 грн - пільгові категорії
Програма така: до 14:00 з кураторами вчитиметеся малювати вугіллям архітектурні мотиви та елементи. Спілкування, знайомства, сонечко над головою. Навіть більше нагадує творчу тусу.
Варто зареєструватися тут.
Photo by Daria Tumanova on Unsplash