Ви ж не 100-доларова купюра, щоб усім подобатися! Ви в даній розмові - як особистість чи бренд, не важливо. І, зрозуміло, живете ж не в печері, а у сучасному світі соцмереж. То ж образливі коментарі, колючі запитання, меми, фейки, боти - все це знайоме до болю. Та чи треба, щоб боліло-зачіпало, і як реагувати, вести комунікацію?
Гайда, нехай розкажуть на лекції.
Де: Chasopys Eduspace (вул. Велика Васильківська, 30)
Коли: 4 червня о 19:00
Вартість: 200 грн
Новина така: від негативу не сховатися. Рано чи пізно він з'явиться на вас у соцмережах і запустить свої пазурі у спокійний сон smm-щиків, керівників, піарщиків та тих, хто будує власний бренд. Забити не вийде - інакше ваша імперія розвалиться. Отож, як відстежувати, реагувати і, найголовніше, чого робити не треба в таких ситуаціях.
Спікери - спеціалісти з інтернет та соціального маркетингу.