Качати мозок! Про таких людей, як етнічна полька Харитина Пекарчук (Тіна Ізбіцька), що стала переконаною українкою й захищала УНР в армійських рядах, говорять мало. Не попсовий персонаж, як кажуть. Але не для всіх. Наразі – прем’єра документальної стрічки про неї, що створювалася істориками та освітньою платформою Експертний корпус.
Де: Кримський дім (вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9)
Коли: 5 червня о 18:30
Вартість: безкоштовно
Жінка, яка лікувала поранених та зі зброєю в руках захищала незалежність Української Народної Республіки. Як казала сама Харитина: «Я героїнею не була, а робила все те, що мені підказував мій молодечий запал і любов до українського народу».