Організатори PORTO FRANKO, що 13-17 червня мультикультурно накриє Івано-Франківськ, запевняють: можна заздалегідь викликати собі санітарів. Перфоманс Аerophonia, головна фішка фесту 2018, гарантовано зводить з розуму. Вперше в історії світової музики головним музичним інструментом виступить літак Ан-2. Він же Гога, він же Жора і центральний елемент декорацій.
Де: Стадіон «Рух» (Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 128)
Коли: 14 червня о 21:30
Вартість: 50 грн
Що таке Аerophonia?
Це постдраматична опера в трьох діях, виконана артистами NOVA OPERA. Автори – Роман Григорів та Ілля Разумейко, режисер – Ростислав Держипільский. Аerophonia поєднає сонорику авіа-турбіни з грегоріанським хоралом, монгольскими колисковими та тріп-хоповими ритмами. Ну що, зачиталися-запнулися? Сподіваємося, все буде по нотах у виконавців: Мар’яни Головко (сопрано), Анни Кірш (сопрано), Андрія Кошмана (баритон), Юрія Іздрика (голос) та інших.
Повна програма фестивалю PORTO FRANKO тут.