У літню п’ятницю сам бог велів іти на пляж. Тим паче що на Трухановому запалюватимуть по-італійськи Mr No Money Blues Band. Звучатиме гаряча суміш блюзу, бугі та рок-н-ролу. Приходьте раніше, аби впасти на найкращих місцях – посадка вільна.
Де: Південний Берег Києва (Труханів острів)
Коли: 15 червня о 20:00
Вартість: 300 грн
Чому Yabl рекомендує?
Гарячі хлопці з Mr No Money Blues Band родом з Болоньї. Стиль - синтез фортепіано, божевільної енергії рок-н-ролу, бугі та кантрі.
Отримавши популярність в рідній країні після першого туру, вирушили до Індії та Непалу. Cпівпраця з міжнародними артистами на фестивалі «Гімалайський блюз» вилилася в запис нового альбому Karma'n'Roll, який вийшов у 2015 році. Тоді ж Mr No Money Blues Band вперше приїхали з гастролями в Україну, потім вирушили підкорювати США і Європу.
Впевнені: всидіти на місці навряд чи вдасться! Те, що лікар прописав після робочого тижня.