Цікаво буває послухати кінокритиків! Ми це робимо регулярно, то ж особливо зацінили ролик нижче.
У відео незалежний авторитет Дарко Бордюр та журналістка Лєра Дідковська обговорюють черговий епізод «Зоряних війн». Все, як у житті - почали з веселої, а звернули на сльози: відсутність кульмінації, феєричне майбутнє Голівуду, якби там дали зелене світло українським акторам, та недостатнє фінансування. Навіть за долар по 8 згадали! І наше найулюбленіше: «Якби, наприклад, там... Якось так».
Так, вельмишановний Дарку Бордюре, правду кажете!