Якщо цілуватись ні з ким, кіно точно подивишся. Гідна добірка – найсвіжіший сік французького кінематографу.
Де: «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі,19)
Коли: 30 червня з 22:30 до ранку
22:30 – «По(друг)а», реж. Віктор Сейнт Макарі, 2018
Вінсент нещодавно розлучився зі своєю дівчиною і от яяяяяк зарікся від серйозних стосунків, що серйозніше тільки промова президента під час передвиборчої кампаніі. У нього швиденько знайшовся бро по нещастю, подружка Нефелі, і вони вирішили разом зняти житло - таку собі обитель одинаків. Щоб жити-не тужити, ніколи не кохати і баста. Але щось пішло не так.
00:30 – «Місіс Хайд», реж. Серж Бозон, 2017
Живе у світі така дивакувата вчителька фізики, Мадам Жекіль. Вчити захоплююче не вміє, педагогічного таланту не має, всіх дратує та й все таке. Якось під час грози її вдарила блискавка, і почалось. Відтепер вона з якогось переляку - місіс Хайд. Нехай так, якщо це допоможе. Але чудо: вона раптом всім стала до вподоби. Інша справа, як вона цим скористується. Дивіться, а Yabl піде пошукає ту дивоблискавку, раптом теж на щось дивне перетвориться.
02:30 – «Від родини не втечеш», реж. Дені Бун, 2017
Хто не хотів стати відомим? Це ж мрія всього життя! А хто відомим став? От герой Валентин Ді став - він дуже крутий дизайнер. І чхати на конкуренцію: level - бог, і крапка. І от настає день Х: він опиняється за крок до підписання багатомільйонного контракту, але саме зараз до нього приїжджають родичі. Кааааапеееець. Та справа не в родичах: його збиває машина. Амнезія - привіт, нове життя!
Замість постскриптума: не знаємо жодної людини, яка б не любила шари. Тому бонусом прилітають ще три французьких короткометражки – для найстійкіших, що всиділи всю ніч. Та не дякуйте!
Photo by Kilyan Sockalingum on Unsplash