Фонд ІЗОЛЯЦІЯ та ГО KyivPride презентують artist talk письменниці та режисерки Джуліет Жак. А після лекції ця розумна жінка до 31 липня буде працювати над документальним кіно про українську ЛГБТ-спільноту.
Де: IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8)
Коли: 9 липня о 19:00
Вхід вільний
Джуліет Жак
Початок липня у Києві був настільки схожий на Туманний альбіон, що сюди, як в свій власний дім, вирішила приїхати відома британська письменниця і режисерка Джуліет Жак. Що везе? Багаж трансгендерних знань і пару-трійку своїх книжок. Ця панянка давно прославилася у широких колах своєю резонансною літературою, а потім зробила крок в коло режисерське і привнесла ще й туди вітер ЛГБТ-змін.
Блог «Трансгендерна подорож», опублікований в The Guardian в 2010-2012
Є в неї ще такий цікавий блог «Трансгендерна подорож», опублікований в The Guardian в 2010-2012: це суміш коротких оповідань, нарисів та журналістських матеріалів на ту саму тему. Багато ії книжок, до речі, засновано саме на цьому блозі, так що почитайте, підготуйтеся до ЛГБТ-уроку.
Джуліет Жак, на хвилиночку, була у списках найвпливовіших представників ЛГБТ-спільноти за версією газети Independent з 2012 по 2015 роки. Почуємо розповідь авторки про цю саму свою літературну й кінематографічну творчість. Подейкують, вона навіть виконуватиме уривок зі свого тексту Sertraline Surrealism: він про концепт «божевільного генія». А все божевільне нам жах як цікаво! Отже, ми йдемо. Якщо й у вас залишились питання - на лекцію руш!