Здавалося б: що спільного між зігующім вусатим істеричним німцем та статечним життєлюбним іспанським творцем? А між пістолетом та пензлем? Що об’єднує нацизм і кубізм? Питань багато - відповідь одна: йди на… фільм-виставку.
Де: «Кінотеатр «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19)
Коли: 29 серпня о 19:00
Хитро, хер фюрер, хитро
Але не Пікассо єдиним. На цій виставці «вождя» зіштовхнуть лобами і з Матіссом, і з Ренуаром, і з Шагалом. Адже свого часу він приклався до кожного з них. Цей вусатий малий під гаслом «Знищити до чортової матері дегенеративне мистецтво!» це саме мистецтво нахабно викрав і заникав у надійному місці, щоб потім, певно, створити там а-ля Лувр та утерти ніс цим мистецтвознавішкам. Хитро, хер фюрер, хитро.
Не один рік знадобився, щоб їх, сховані намальовані скарби, розшукати, розвісити, назнімати це все та вмістити в одне 90-хвилинне кіно Hitler vs Picasso (Італія, 2018). Yabl - геніальний пес-шукач, це кіно знайшов та анонсує від душі. Бо класне ж кіно, розумне. Нам таке до вподоби.