Лекції про пристрасні й імпульсивні, тендітні й ніжні, довгі та не дуже стосунки літератури та кіно.
А ще про серіальчик, який, точно безпардонна коханка, в цей дует втручається.
І якщо вже тут намалювався любовний трикутник «література-кіно-серіал», поговоримо про інтрижки на курсі «Література в серіалах і кіно» з трьох лекцій - буде вдосталь часу перемити кісточки «коханцям».
Де: освітня станція «31В1» (вул. Пушкінська, 31в1), організатор - «Культурний проект»
Коли: 22 серпня о 19:00
Вартість: 350 грн
Кіновиробництво – це шо?! «Я художник, я так бачу» чи «Разом переможемо»?
Як режисери втілюють фантазії письменників? Як адаптується текст? Що взагалі від нього лишається на екрані? А то ж ті режисери як дадуть волю фантазії, то ховайтесь в жито.
А як кіно реанімує зацікавленість до літератури? Який твір (чи жанр) може стати популярним на екранах, а якому і не світить?
Звісно ж Yabl, як структурка меркантильна, зацікавлена й фінансовою стороною питання: про касові збори теж замовлять слово! Ну, а що? Любов – любов’ю, а бізнес - бізнесом.
І остаточна замануха – лекцію читає не хто-небудь, а Євгеній Станісевич, якого називають літературним критиком №1 в Україні. Накритикує й розповість від душі!
Варто йти, якщо: