Універсальна людина - це не вигадка, це реальність! Коли вона й вірші пише, і п'єси, і оповідання, і статті, а взагалі-то він художник. Першочергово художник. Це все про Леся Подерв'янського звісно. Охрінєваємо, захоплюємось, аплодуємо.
Де: Roof (вул. Січових Стрільців, 37-41)
Коли: 29 липня о 19:00
Чому Yabl рекомендує піти:
Шо луччє - пизда чи вєлосіпєд?
Він колись свої твори читав дуже вузькому колу друзів. То й даремно! Добре, що знайшовся там «зрадник», який розповсюдив ці аудіо-вечори по Україні. А зранку, як кажуть, прокинувся Подерв’янський відомим. Це пізніше з’явилися книжки, а спочатку українців захопив голос! І про радянські реалії той голос не змовчав, і про світові конфлікти, і про себе, і про нас, і про абсурдність життя, і…
«Дох*я масла*» утекло з тих часів, дохуя «Цікавих дослідів*» відбулося, і «Піздец*» наступав, інколи «Нірвана*», а популярність не зникла, і це круто.
*все це – назви його творів.