В Україні вперше пройде конкурс Ukrainian Bodypainting Award 2018, санкціонований Всесвітньою Асоціацією художників, що спеціалізуються на розмальовці тіла. Такі яскраві конкурси щорічно проходять в Австрії, Франції, Германії та Італії. То ж, якщо після п’ятниці у вас вигляд, наче ви у вулику ночували, якраз воно – у якості гостя попросите, щоб сліди бурної ночі замалювали.
Де: арт-завод Платформа (вул. Біломорська, 1)
Коли: 4 серпня, 10:00 - 22:00
Бодіпейтінг - продовження мистецтва татуювання та макіяжу. Відрізняється від татуювання тим, що є тимчасовим, а від макіяжу – місцем нанесення і розмірами. На конкурсах зазвичай малюють «костюми» на все тіло, то ж моделі часто позують оголеними – щоб одяг не заважав високому мистецтву. І писок, і піся – звучить монументально!
Техніка нанесення малюнків? Класична – пензлями, аерографічна – з використанням спеціальних приладів (аерографів), що розпирскують тонкий шар фарби. Для посилення ефекту учасники мають право використовувати оригінальні ефекти та декоративні елементи оформлення.
Тема малюнків Ukrainian Bodypainting Award 2018 – «Дарунок природи - 5 відчуттів людини». Мова про зір, слух, смак, нюх та дотик.
Роботи митців оцінюватиме міжнародне журі. Володар першого місця отримає приз у вигляді 800 баксів та набір професійних інструментів для малювання. Що вам? Із призів нічого, з емоцій - позитив та подив, з насолод тілесних - фуд-корт, з інста-бонусів - круті фото. Гоу!