Тихим літнім вечором деякі ентузіасти вирішили влаштувати показ. Ні, не модний - ретроспективний. На носі (6 - 9 вересня) – щорічний фестиваль анімації та медіамистецтва LINOLEUM, то ж в рамках Мистецької арт декади на Подолі (до 12 серпня) буде показано експериментальну програму фесту 2017 року.
Де: Coschey Local DIY (вул. Ярославська, 4б)
Коли: 7 серпня о 21:00
Вхід вільний
Ми відкрили ФБ, глянули локацію: «Кощій». Далі значиться «жахлива музика, е*нуті люди, огидна література, бамбукові велосипеди, велкам». Те що треба! А анімація, що б в знали – вже мейнстрім.
Coschey Local DIY
LINOLEUM - найбільший показ авторської анімації в Україні. Фестиваль складається з показів, серії майстер-класів та лекцій від представників індустрії, показів експериментальної анімації, відеоарту та дитячої програми.
Цей ретроспективний показ - не тільки для знайомства глядача з торішніми учасниками. Організатори прагнуть показати, що анімація - не суто дитячий напрямок, як звикла думати більшість.