Раніше було сумно, складно та безпросвітно. А тепер? «А тепер усе інакше, просто навпаки»! Якщо після цієї фрази щось тьохнуло в душі, ти повинен бути там!
Де: Мистецький арсенал, Мала галерея (вул. Лаврська, 10-12)
Коли: 10 серпня о 19:00
Вхід вільний.
«А час минає». І «Швидкорозчинний час» теж. Саме до закриття виставки відбудеться мега-вечірка! Та не просто танцюльки, а такі, що ще й на сльозу проб’ють та сентиментальність, адже лунатимуть українські хіти 90-х.
Збираємось! Бо вже той день, коли! Буремні 90-ті, танець пінгвіна, феєрія та кураж!
Отже, друже, «не наклич на нас біду, зачекай мене, я йду». Слово Yabl’а даю.