У новому сезоні театр запланував декілька прем’єр, та поки тримає інтригу і особливо язиком, тобто постами в інтернет у сучасному світі, не ляпає. Але Yabl всунув свого носа, і йому трохи відкрили завісу.
По-перше художній керівник театру Віктор Гирич поновить у репертуарі «Сон літньої ночі» (але ця вистава 16+. Ой, то, може, навіть буде трохи еротики… ). Так, ТЮГ робить вистави не тільки для дітей, туди ще можна прийти і ввечері. А от на малих чекає прем’єра «Людвігу чотирнадцятому, Ура!» - це за мотивами книжки Яна Улофа Екхольма «Тутта Карлсон Перша і єдина, Людвіг чотирнадцятий та ін.» Ну кожен певно чув історії про хитре сімейство лисенят Ларсонів? Так, оце буде саме про них. Обіцяють живий музичний супровід. Взагалі круто, коли театр може дозволити собі живу музику – Yabl за таке.
ТЮГ робить вистави не лише для дітей
Повернеться вистава про звірят «ВОМБАТМИШАКІТ». У неї шлейф - ого-го! Ще у 1997 році режисер Артур Артименьєв ставив її у ТЮГу під назвою «Велосипед з червоними колесами», на ній точно виросло попереднє покоління, яке тепер вже може привести й своїх малих до театру. Казка відновиться, стане більш сучасною. Чекаємо, адже казки Артименьєва – це завжди якість та глибина.
Актриса театру Христина Микитин якраз репетирує одну з ролей у цій виставі.
Христина Микитин
Як вам підготовка і режисер?
Прекрасно. Артименьєв - режисер, який завжди створює на репетиціях теплу атмосферу, де кожна деталь має значення. Він обожнює створювати глибокі, цікаві, смішні, філософські образи, а ще - вимогливий та ідеаліст. Я працювала з ним над серйозною виставою «Місто» за твором Валер’яна Підмогильного та казкою «Де знайти ялинку». Чесно? Працювала б з ним завжди.
На які вистави радите вести дітей у новому сезоні?
На казку «Ти особливий». Вона хоч у репертуарі давно, але наштовхує дітей на певні рефлексії та вчить не навішувати ярлики на ближнього тільки тому, що він інший.
Актор Максим Канюка, у якого закохані мало не всі юні глядачки Києва та областей, адже він і Ромео, і Принц, коротше - ще той герой-коханець:
Максим Канюка
«Раджу відвідати виставу для всієї родини «Поліанна», особливо коли грає Христина Микитин. Вона вміє робити особливий матеріал ще особливішим.
Для зовсім маленьких – казка «Лялька, що змінила світ», у якій про пошуки свого «Я» та про істинну свободу. А ще там перфектні танці, які поставив Даніїл Маржинець.
Підліткам та дорослим - «Лісова пісня». І зовсім не тому, що я там граю Лукаша. А тому, що це стильно, смачно й сучасно, і взагалі це ж така рідкість, коли класика звучить по-живому».