У свідомості сучасного киянина Липки – така собі терра інкогніта: престижний район, де живуть вершки суспільства. Назва його давно стала символом шику та блиску, саме через те й нові мікрорайони для багатеньких Буратін полюбляють красномовно звати «Печерськими Липками», «Оболонськими Липками» та ще якимись Липками... «Свіжак» претендує на престиж відомої локації, але їм до неї, як до Китаю пішки. А от Yabl до Китаю не треба, тому наше «пішки» обмежиться старими-добрими Липками. Шльопаємо шльопками?
Де: старт з вул. Інститутської (верхній вихід м. «Хрещатик»)
Коли: 24 серпня о 17:00
Вартість: 40 грн. Обов`язкова попередня реєстрація, її деталі – тут.
З середини XIX до початку ХХ століття тут масово селилися столичні богачі та аристократи. Не ховаємо очей: це й сьогодні так. Але пропонуємо прогулятися вулицями Липок не в пошуках женихів та спонсорів, а заради пам'яток архітектури: тут достатньо шедеврів! Про все в курсі Музей історії Києва, за ініціативи якого ця майже шара-екскурсія і з'явилася.
Шоколадний будиночок, Рожевий замок, Будинок з химерами... Звучать, як назви шампанських вин, але, погодьтеся, виглядають привабливо. Кожен – перлина. Кожен – історія.
Маршрут: Інститутська - Шовковична - ВРУ - Маріїнський парк - Липська - Кловський палац.
Cover photo by Max Ostrozhinskiy on Unsplash