«Дні Японії» давно почали подорожувати Україною: вони вже пили львівську каву в 2014, грілися на одеських пляжах у 2015, гуляли найдовшою у Європі набережною у 2016, танцювали біля вінницьких фонтанів у 2017. На 5-й рік подорожі вони вирішили завітати до столиці.
Де: КПІ ім. Ігоря Сікорського (пр-т Перемоги, 37)
Коли: 7 - 8 вересня з 11:00
Вхід вільний
Це тільки на перший погляд здається, що українці та японці зовсім не схожі, але якщо добре придивитися, точніше, якщо копнути глибше в історію і культурні традиції, можна з подивом виявити купу подібного. До того ж такого цікавого! Копайте, панове, копайте! Адже скарб ще ніколи не лежав на поверхні.
Чому Yabl рекомендує піти:
Стиль. Побачите виставку японського дизайну та переконаєтесь, що ці люди мають клепку щодо стилю.
Чай. Японія давно славиться своєю чайною церемонією. Влаштують її і тут просто неба. Ще й розкажуть і покажуть, як правильно, та який саме чай.
Розмови. Відкрите заняття з японської мови. Якщо вже вивчаєте – корисно потренуватися, якщо ні - раптом почуєте та захопитеся!
Мистецтва. Організатори обіцяють багато різноманітних майстер-класів та демонстрацій японських мистецтв. А мистецтв у японців – як пелюсток на сакурі. Невже одного дня вистачить?
Мудрість. Японія, і це не таємниця, наймудріша та найздоровіша нація. У чому секрет? У способі життя. Крім нанотехнологій японці багато розуміють в еко-лайфстайлі. Беріть на замітку.
Дипломатія. Цікаво, як стосунки України та Японії виглядають через призму об’єктиву? Побачимо там же, у КПІ.
Повна програма заходу тут.
Photo by Alain Pham on Unsplash