Пригодницька комедія «11 дітей з Моршина», що обіцяє розшевелити українську аудиторію, отримала офіційний постер!
«Здається тільки вчора ми розбили тарілку, а вже сьогодні презентуємо наш новий і, як кажуть кінознавці, яскравий постер. На ньому представлені не всі герої, але це не заважає створити у глядача відповідний настрій та очікування від фільму», - каже продюсер Сергій Лавренюк.
Що маємо? Яскравий, насичений, динамічний віжуал - та що вони там заварили у своєму кіно, коли видали такий екземпляр афіші? Сюжет до кінця тримається у таємниці. Але відомо, що є красуня з сильним характером Сніжана, яка любить легкі гроші та хоче всіх обдурити, та ватага дітлахів, що втручається в її плани.
Стрічка виходить у широкий прокат 3 січня 2019 року. В ній зібрано такий каст акторів, що мерехтить в очах: Олена Лавренюк, Гарік Корогодський, Олександр Скічко, Сергій та Сніжана Бабкіни, Ксюша Жданова, Лєра Дідковська та інші. Обіцяють незабаром представити також тизер до стрічки про героїв курортного містечка.