Що об'єднує 12 художниць та художників із різних міст України, Білорусі, Азербайджану та Молдови? Дорога. Дорога додому. Дорога до сусідів. Дорога до вершин мистецтва. Перебування в дорозі – один із найбільш звичних станів людини; це подолання кордонів, рух, вектор, спосіб зв'язку.
Приєднуйтеся і ви!
Де: основна локація – автостанція «Поділ» (вул. Нижній Вал, 15 а)
Коли: 27-30 вересня
Що тут, на автостанції, роздають? Мистецтво, дух авантюризму, хороший настрій та круті проекти! Протягом чотирьох днів на Подолі відбуватимуться величезна виставкова програма, цікаві лекції та купа зустрічей із творчими, молодими та натхненними, які поділяться досвідом роботи над мистецькими проектами. Де тут дорога? А її ми будуватимемо разом! Як по Подолу, так і по величезному неосяжному мистецтву. Отака цікава подорож!
До речі, саме 27 вересня, в день початку «дорожніх робіт», відбудеться вечірка на честь відкриття всього цього дійства. А це додаткова можливість поспілкуватися з авторами й авторками найцікавіших проектів, дізнатися деталі майбутньої програми та врешті-решт просто потанцювати від душі.
Вхід вільний. Напоями пригощають. Хороший настрій несіть із собою.
Cover photo by Chelsea London Phillips on Unsplash