Після літнього серіального «застою» нарешті щось зачепило. «Грішниця», 2 сезон.
Свою оцінку серіалу дає кінознавець Олена Брикайло:
«Були великі сподівання на «Гострі предмети», але, але. Ні славетний режисер Жан-Марк Валлє, ні справді хороша актриса Емі Адамс гостроти і саспенсу не дали, на жаль. А ось другий сезон «Грішниці» таки дав і саспенсу, і драматичного переживання. Можливо, не всі серії, є зависання, не без них. Але кінцівка закручена і вибухає.
Напевно, найбільша заслуга тут все ж таки акторів. Блискуча Керрі Кун є абсолютна прима серіалу. Вона тут дивно поєднує в собі заразом, здавалося б, непоєднане: стриманість та відвертість, красу та потворність. Вангую їй як мінімум номінацію на «Еммі». Ще Білл Пулман, дивак-слідчий, зі своїми тарганами в голові, але свою справу знає добре. Хороші дві актриси другого плану – Наталі Пол та Ханна Гросс. Та найбільша вдача серіалу це головний герой – хлопчик, актор Еліша Хенінг. Коли так добре грають діти, то дорослим нічого не залишається, як тримати удар та відповідати».
Коли так добре грають діти, дорослим нічого не лишається, як тримати удар та відповідати
Про що серіал?
Головна героїня – молода мама, яка віддано любить свою дитину. Хто б міг подумати, що ця жінка здатна жорстоко розправитися з випадковою людиною на очах у натовпу. Море свідків, море доказів, заплутане розслідування... Ніхто не може зрозуміти мотиву, а тим більше описати, що насправді сталося того жахливого дня.
Чому варто дивитись?
По-перше, це must для поціновувачів напруги та інтриги і справжня головоломка.
По-друге, перша частина серіалу відзначена двома «Золотими глобусами»: найкращий мінісеріал та найкраща жіноча роль (Джессіка Біл). Другий сезон, за відгуками, гідний не меншого.
По-третє, акторська майстерність вражає навіть досвідчених кіноманів.