Чи всі пам'ятають – тепер уже оскароносний – фільм «Три білборди за межами Еббінга, Міссурі»? Ще недавно багато хто з нетерпінням чекав на нього. Та ще більше було тих, хто такого на великих екранах не очікував і вийшов із кінотеатру з великими очима (яким був шок – питання інше). Цей хлопець, Мартін МакДонах, ще нікого не залишав байдужим! Але в Україні його більше у театрі, ніж у кіно.
Де: Перший театр (м. Львів, вул. Гнатюка, 11)
Коли: 2 жовтня о 19:00
Так-так, узагалі-то МакДонах передусім драматург. Треба зауважити, що він дуже популярний у світі – як не п'єса, то перлина (хоча й нових давно не пише). І там зовсім не чеховські герої і сюжети: це треш, жерсть і чорний гумор. Таке, як у житті. То й байдуже, що в тексті звучить назва містечка Спокан, а не якийсь там хутір під Житомиром, – сенс той самий!
Це треш, жерсть і чорний гумор
Головного героя вистави звати Кармайкл, не Вася чи Богдан, та то й неважливо. Йому десь сорок-п’ятдесят, і в нього, як ви здогадалися, немає руки. Він має купу поганих звичок. А ще – бридкий характер. Сидить у номері зубожілого готелю і чогось там чекає. Потім стане зрозуміло, що він роками їздить Америкою в пошуках руки, і всі його пригоди через це і відбуваються. Уявляєте собі, 27 років уже шукає ту руку! Ну взяв би будь-яку іншу, та ні, шукає саме свою. Чи не дурень? То ж слідство розбереться, бо тут є місце й детективу. А ще – трилеру, комедії, психодрамі та ще казна-чому. Вишенькою на торті стає порція відмінного чорного гумору від автора! Оце смакота! Це по-нашому! Смачного, друзі!