Всі охоче постять у соцмережах котиків, мавпочок та іншу «милоту», але ж геть не всім спадає на думку вступитися за них серйозно. Тварина за себе не скаже, бо не вміє. А ви вмієте. І можете. І це неважко.
Висловіться за все! За жорстоке поводження, за експлуатацію в цирку, за хутряні шапки та шуби, за перетворення тваринок на одноденні іграшки тощо. Виходьте на марш!
Де: Парк імені Тараса Шевченка
Коли: 30 вересня о 12:00
Цей марш – подія всеукраїнська. Вона має на меті популяризацію гуманістичних цінностей та захист тварин від жорстокості і знущань.
Він має лише вісім вимог, але вони ДУЖЕ важливі:
Захисти «братів своїх менших»! Вони вдячніші за людей, вони не пошкодують взаємності.
Cover photo by Kelly Sikkema on Unsplash