Нашестя театральних фестів триває. Від завтра – шостий міжнародний фестиваль Joy Fest.
Де: Grand hall готелю «Хрещатик» (вул. Хрещатик, 14)
Коли: 4 - 7 жовтня
Чому YABL рекомендує піти?
1. Вистави театральних колективів з різних точок України та світу.
2. Майстер-класи з акторської майстерності англійською від педагогів театрально-освітнього проекту ProEnglish Theatre (для дорослих та дітей).
3. Вільний вхід.
«Кожного року ми намагаємось зробити Джойфест незабутнім як для учасників, так і, звичайно, для наших постійних та нових глядачів. Також розширюємо географію учасників. Так, цього року вперше представлені Луцьк та Мелітополь. А з іноземних колективів вперше приїдуть театри зі Словаччини та Угорщини. І вже вдруге чекаємо гостей з Італії та Ізраїлю», - розповідає керівник проекту Ксенія Гончарова.
А ще цього року вперше буде представлена «молодіжна програма», коли підлітки грають для підлітків. Цікаво? Егеж: у наших театрах майже нереально знайти вистави для цієї вікової категорії, тому варто не пропустити, можливо, це пробудить бажання зайнятись акторським мистецтвом і у ваших дітей. Загалом, як зазначають організатори, кожна вистава фестивалю цілком підходить для сімейного перегляду.
Повна програма тут.
Cover photo by Fatih Kılıç on Unsplash