День народження – раз на рік, а перехідний вік – раз на життя, то прожити його треба так.. щоб не було боляче! Джером Селінджер дещо знав про це, якщо написав «підлітковий» хіт всіх часів про деякого 16-річного юнака, який відверто розповів про своє загострене сприйняття дійсності та неприйняття канонів (Підліткові бунти – як це знайомо!) Текст прочитати бодай раз у житті варто. А ще – подивитися!
Де: Центр Леся Курбаса (вул. Володимирська, 23в)
Коли: 10 - 11 жовтня о 19:00
«Над прірвою в житах» – роман американського автора, 1951 року написання. Чого тільки про цю «прірву» тоді не говорили! Твір викликав нечуваний фурор! То як же! Масивний текст, написаний чортзна якою мовою (взагалі все, як ми любимо, але тоді це вважалося геть непристойним). O tempora, o mores! Даремно вони так, роман, між іншим, дуже цікавий. Недарма його так люблять театрали.
От і «ВІК» – зграйка молодих і діяльних – не став винятком, та й вирішив спробувати текст на зубок. «ВІК» каже, у їх «прірви» головне – перехід: межа, за якою вже не будеш колишнім в силу віку, життєвих потрясінь, втрат або чогось ще, та, яку життєво необхідно перебороти, або вона переборе тебе. То що, ризикнемо подолати?