Українські кінокритики 26 жовтня вручатимуть першу премію КІНОКОЛО нашим фільмам. Yabl розпитав одного з тих, хто буде вирішувати, кому дати нагороду, українського кінокритика, члена ФІПРЕССІ Олександра Гусєва.
Чому немає номінації «Кращий мультфільм» та який приз отримають переможці? А також про гроші та секс. Він наводить страх і ненависть на українських кіношників, а його рецензій чекають із завмиранням серця і стаканом горілки.
Зустрічайте в програмі «Вся кіношна рать» - гроза українського кінематографа!