У вересні цього року The HARDKISS презентували четверту студійну платівку «Залізна ластівка», хіти з якої вже окупували медійний простір. У Києві з шиком і розмахом презентуватимуть саме її, після чого поїдуть в інші міста (10 міст України, у Львові, Дніпрі, Одесі й Миколаєві буде по два-три концерти). Мегаважливий івент, рєбята!
Де: Палац Спорту (пл. Спортивна, 1)
Коли: 19 жовтня о 19:00
Вартість: 700-3000 грн
За сім років від дати створення дорости до Палацу Спорту? Ввійти до елітного клубу українських YouTube-зірок, у яких кожен офіційний кліп має не менш мільйона переглядів? Потужно для українського шоубізу. Фан-зону розхапали, як гарячі пиріжки, майже одразу, залишилась жменька квитків у сектори. Годі зволікати!
Сет-лист концерту «Залізна ластівка» - таємниця за сімома замками. Але відомо, що програма розрахована щонайменше на дві години. The HARDKISS виконають найударніші хіти зі старих платівок і майже всі пісні з нової - «Журавлі», «Кораблі», «Мелодію» etc.
Робоперсонажі будуть взаємодіяти з гуртом під час шоу
Сценічні технології – окремим рядком. Розроблена сценографія без декорацій - лише справжнє світло та справжня механіка, що здатні буквально змінювати простір у реальному часі. Інновацією стануть пара робоперсонажів, які будуть взаємодіяти з гуртом під час шоу.
«Це концерт-інсталяція, - пояснюють постановники. - Історія однієї планети, на якій серед руїн і монументальних залишків вічного, у мить, коли все перетворюється на пил... з'являється місце для нового, глибокого пустого простору, що буде заповнюватися музикою».