Коли зарплати залишилось як кіт наплакав, а ти - ще той гуляка, на допомогу біжить Yabl. Ми знаємо, як окультуритись і відірватись на халяву. То ж, що робити на цьому тижні?
Міжнародна виставка «Мовчазні книжки» (Silent Books)
Де: Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка для дітей (пр-т Перемоги, 25а)
Коли: 29 жовтня з 10:00 (до 3 листопада)
Ось вам новий спосіб міжкультурного діалогу - дитячі книжки з малюнками. Без тексту. Такі, що захоплюють дух віжуалом і якістю, але залишають вам право власної оповіді. Вперше такі видання зібрали на італійському острові Лампедуза у 2012 році - туди прибувало багато мігрантів, виникла ідея створити бібліотеку для дітей біженців. Пізніше організували виставку з таких книжок, щоб дати читачеві розуміння історії, культури, незалежно від його походження чи мови.
Тепер виставка мандрує світом. В Україні вона представлена за сприяння Посольства Швейцарії.
Деталі тут.
Відкрита лекція американського судді у Києві
Де: конференц-зал «Європейський» President Hotel (вул. Госпітальна, 12)
Коли: 29 жовтня о 17:30
Марк Л. Вулф - суддя округу штату Массачусетс разом із Програмою USAID Ukraine «Нове правосуддя» проведе лекцію «Україна і світ потребують Міжнародного антикорупційного суду». Має бути цікаво: у чоловіка досвід - мама не горюй, можна почитати тут.
Реєстрація обов’язкова, тут.
Від публікації до вироку: як журналісти стають частиною слідства
Де: iHUB (вул. Хрещатик, 10)
Коли: 29 жовтня о 18:00
Збираємось на зустріч із представниками відомих антикорупційних медіа та НАБУ - і готуємо гострі питання!
Теми важливі: як із медіа-розслідування зробити кримінальну справу; навіщо і в якій формі співпрацювати зі слідством; які лайфхаки мають наші розслідувачі та антикорупційні юристи. А ще: чому зрада більше продається і цікавить, аніж перемога?
Реєстрація обов’язкова, тут.
Відкриття виставки «Свій простір»
Де: PinchukArtCentre (вул. Басейна, 2)
Коли: 30 жовтня о 19:00
Що є «простором» жінки в сучасному світі? Має бути, як завжди, трохи дивно, місцями провокаційно, іноді незрозуміло, але традиційно цікаво.
Деталі тут.
Кінопоказ «Дорослі»
Де: IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8)
Коли: 30 жовтня о 19:00
Драматична історія про дівчат, які 40 років ходять у школу для дітей із синдромом Дауна. Їм уже 45 років, дехто починає прагнути свободи. Дві дівчини з синдромом закохані одна в одну та хочуть з’їхати від батьків у окреме тихе місце. І як завжди проти них - суспільство, яке знає, як має бути і що кому робити.
Короткометражки-переможці українських кінофестивалів 2018
Де: Будинок кіно (вул. Саксаганського, 6)
Коли: 31 жовтня о 19:00
Варто йти! В одному місці - всі вершки. Смакота та інтелектуальна користь. Також обіцяють заманити деяких режисерів та членів знімальних команд для обговоренння. У програмі: «Штангіст», «В радості, і тільки в радості», «Магнітна буря», «Зв’язок», «Урок риболовлі».
Реєстрація обов’язкова, тут.
Лекція про київські топоніми
Де: Академія творчих індустрій (вул. Василенко, 7)
Коли: 31 жовтня о 19:00
Так от чого Хрещатик - то Хрещатик! А Бессарабка - Бессарабка! Як виникали райони Києва, звідкіля взялися назви площ, провулків і проспектів. Ми знаємо, що про вулиці, якими щодня ходимо, ми нічого не знаємо. Починаємо виправлятися! Ще й заціпимо моменти перейменування від радянського періоду до сьогодні.
Реєстрація обов’язкова, тут.
Презентація звіту «Міста 2030. Модернізуйся або вимирай»
Де: Ukrainian Institute for the Future (вул. Гончара, 65)
Коли: 1 листопада о 18:00
Ой, трішки аж страшно - що воно буде у далекому 2030? Про майбутнє українських міст в епоху глобальних технологічних і соціальних викликів говоритимуть на презентації - грунтовно і серйозно.
Проблема в тому, що наші міста з року в рік не стають привабливішими для дітей і молоді. Скоріше навпаки – і про це свідчить негативна демографічна та міграційна статистика.
Реєстрація обов’язкова, тут. Деталі тут.
SMM без бюджету: як запиляти соцкампанію
Де: America House Kyiv (вул. Пимоненка, 6)
Коли: 1 листопада о 19:00
Не маєте грошей на просування? А в кого ж вони є! Про органічний SMM, креатив, який сам себе просуває, як співпрацювати з брендам та за їхні гроші зняти соціалочку. Лайфхаки від людей з досвідом.
Реєстрація обов’язкова, тут.
Знайомтесь - покоління Z! Публічна лекція Хлої Комбі
Де: Київський центр УКУ (вул. Мазепи, 10а)
Коли: 1 листопада о 17:30
Публічна лекція «Знайомство з поколінням Z: хто вони та чим відрізняються від попередніх поколінь?», яку прочитає британська журналістка, дослідниця та освітня консультантка Хлоя Комбі. Два роки вона займалася дослідженням поведінки молоді в мережі, тому знає, що вони люблять, чим живуть і з ким спілкуються.
Реєстрація обов’язкова, тут. Деталі тут.
Читка книжки Євгенії Білорусець «Щасливі падіння»
Де: PinchukArtCentre (вул. Басейна, 2)
Коли: 2 листопада о 19:00
Читка з книжки Євгенії Білорусець «Щасливі падіння» в рамках виставки «Свій простір» за участю драматурга Дмитра Левицького, акторів Марії Бруні, Івана Заверталюка та Олі Голобородько. Документальні тексти про жінок, історії, які змусили їх змінити своє життя.
Реєстрація обов’язкова, тут.
Алкомаркет 3–4 листопада
Де: Всі. Свої Гастрономія (вул. Десятинна, 12)
Коли: 3-4 листопада о 10:00
Дочекалися! Оригінальні вина, крафтове пиво, авторські настоянки, хмільні меди, мольфарські бальзами та чарівні еліксири. І все це можна буде продегустувати! Та ще й закусити. Багато м’яса, сирів, солодощів, соусів, меду і всього, що побажаєте. Головне - потім доповзти додому.
Як наробити добра та змусити весь світ про це написати
Де: Lightfield.Productions (вул. Польова, 21)
Коли: 3 листопада о 19:30
Стосунки з медіа - це дуже відповідальна робота. А зробити так, щоб про вас захотіли написати - не легко, а іноді й здається нереальним. Проте після лекції ви будете знати, на що клюють журналісти, чого ніколи не можна робити у стосунках з медіа ,чому треба не тільки робити соцпроекти, а й розповідати про них.
Реєстрація обов’язкова, тут.
Social ad in Social media
Де: Lightfield.Productions (вул. Польова, 21)
Коли: 4 листопада о 15:00
Як поводити себе у соцмережах, що цікавить аудиторію, яких емоцій чекають юзери та як розповідати легко про складе, щоб дійшло до кожного - дізнаєтесь, відвідавши вебінар Social ad in Social media.
Реєстрація обов’язкова, тут.
Photo by Steve Johnson on Unsplash