У Києві знову зібралася команда «Свінгерів». Продовження одного з найкасовіших фільмів української кіноіндустрії вийде на великі екрани 7 березня 2019 року.
Тим, хто встиг зацінити перший фільм є від чого порадіти - зірковий склад сіквелу залишиться тим самим: Оля Полякова, Вячеслав Довженко, Михайло Кукуюк, Дар’я Астаф’єва, Анна Саліванчук, Олексій Вертинський, також продюсери анонсують появу у другій частині ще двох нових зірок, імена яких поки не розголошуються.
«Я теж, як і моя героїня Свєта, стрибала по балконах, шукала свого щастя, і все ж таки його знайшла», - Астаф'єва.
«Нарешті український кінематограф завдяки таким стрічкам дійсно збирає повні зали у кінотеатрах. Я теж, як і моя героїня Свєта, стрибала по балконах, шукала свого щастя, і все ж таки його знайшла - і у кіно, і у реальності. У порівнянні з першою частиною «Свінгерів» моя героїня «підросла». А що в неї вийде в кінці - подивимося!» - Даша Астаф'єва.
Другу частину комедії відзніме латвійський режисер Андрес Екіс, який працював і над першим фільмом. Андерас переконує, що свій фільм він знімає про події, які траплялися, трапляються або ж можуть трапитися з кожним із нас: «У «Свінгерах-2» буде удвічі більше гумору, емоцій та еротики. Ми зрозуміли, що українські глядачі цілком готові до відвертої розмови про стосунки між людьми, а наше завдання – щоб глядачі сміялися і плакали, впізнаючи знайомі ситуації».
Синопсис:
У сіквелі головний герой фільму бізнесмен Ігор (Михайло Кукуюк) втратив чоловічу силу, його жінка Ілона (Оля Полякова) готова на все, аби підняти йому потенцію. Рольові ігри, уроки тантричного сексу, ревність – нічого не дасть потрібного результату. Завести Ігоря зможуть тільки лайки в соц. мережах… Як новоспечений відеоблогер знову опиниться в квартирі у «свінгерів» і до чого тут президентські вибори – можна буде побачити у комедії з 7 березня.