Коли зарплати залишилось як кіт наплакав, а ти - ще той гуляка, на допомогу біжить Yabl. Ми знаємо, як окультуритись і відірватись на халяву. То ж, що робити на цьому тижні?
Фолк-хоррор і правий поворот
Де: Singulart (вул. Петропавлівська, 34а)
Коли: 20 листопада о 16:00
Віяння кінематографа 70-х повернулося і перетворилося в повноцінний жанр. Один за іншим на екрани виходять фільми, об'єднані темою надприродного. Що викликало таке відродження - говоритиме журналіст та кінокритик Марина Мойнихан.
Подія #5: гість – Татуся Бо
Де: театр «Золоті Ворота» (вул. Шовковична, 7а)
Коли: 20 листопада о 20:40
Після вистави у вівторок до театру завітає відома письменниця та блогерка Татуся Бо. Її історії, зокрема оповідання «Дівішник», читатимуть актриси театру. Та й сама Татуся теж обов'язково почитає.
Відкриття виставки «Революціонуймо»
Де: Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10)
Коли: 21-22 листопада о 19:00
Два дні вхід на виставку «Революціонуймо» буде безкоштовним для всіх бажаючих. Понад 30 сучасних митців та мистецьких груп із 15 країн мовою мистецтва говоритимуть про події революцій та аналізуватимуть їх як суспільне явище. Виставка продемонструє, що прагнення свободи, гідного рівня життя, поваги до громадян є універсальними принципами, які поділяють усі люди.
Деталі тут.
Школа радіоведучого
Де: KMArt Space (вул. Іллінська, 9)
Коли: 22 листопада о 16:00
На воркшоп запрошуються всі охочі отримати корисні професійні навички та стати на крок ближче до медіа-індустрії. Про всі секрети та нюанси професії розкажуть радіоведуча, співачка Соня Сотник та її колеги: ведуча шоу про кіно - Оля Дацюк (РадіоАристократи) і гумористка, ведуча ранкового шоу Саша Шабаліна.
Лекція про західне феміністичне мистецтво 70-х
Де: PinchukArtCentre (вул. Басейна, 2)
Коли: 22 листопада о 19:00
Воу, тут є феміністки? Звичайно, що є. Від них тепер відбою нема. Тож дослідниця феміністичного мистецтва Оксана Брюховецька проведе лекцію «З власного простору в публічний: західне феміністичне мистецтво 70-х». Розглядатимуть такі питання: що стало передумовою вибуху феміністичного мистецтва на Заході в 70-х? Що в цей час робили художниці в СРСР?
Реєстрація обов’язкова, тут.
Мистецтво проти ночі: поетеса Ліза Готфрік
Де: PinchukArtCentre (вул. Басейна, 2)
Коли: 23 листопада о 20:00
Першу авторську екскурсію виставкою «Свій простір» проведе Ліза Готфрік, авторка віршів, пісень і текстів, перформерка та психологиня. Коментуючи роботи, представлені в експозиції виставки, Ліза зачитає баллади про жінок власного авторства.
Реєстрація обов’ язкова, тут.
Арт Братислава - Культурний конгрес
Де: кінотеатр Братислава (вул. Олександра Архипенка, 5)
Коли: 24 листопада о 12:00
Кінотеатр на день перетвориться на мультикультурний арт-центр. Гостям покажуть виступи незалежних театрів, хореографічних колективів, проведуть низку літературних подій та запросять на сеанси нового українського кіно.
Партнери: СУК (Сучасне українське кіно), Дикий театр, Новий український театр, Театр сучасної драми і комедії
Реєстрація обов’язкова, тут.
Бути іншим: літературні читання + дискусія (фестиваль «Спрага»)
Де: Музей Шолом-Алейхема (вул. Велика Васильківська, 5а)
Коли: 24 листопада о 15:00
Творчий захід під назвою «Бути іншим» відбудеться в рамках літературного фестивалю «СПРАГА». Панельна дискусія - ось що має бути бути цікавим, адже обіцяють підняти тему про право бути іншим. У літературі теж ця тема актуальна! Плюс плануються читання за участю сучасних українських поетів.
Реєстрація та деталі тут.
VHS / Вехаес: Книжкові вечірки САМІ & МАЛІ
Де: Музей Шолом-Алейхема (вул. Велика Васильківська, 5а)
Коли: 24 листопада о 15:00
Книжкова вечірка САМІ & МАЛІ, що має на меті дослідження та актуалізацію самвидаву, знайомство і співпрацю малих незалежних видавців і книгопродавців.
Під час вечірок працюватиме pop-up shop - книжкова крамниця з виданнями Довженко-Центру, відбуватимуться відкриті бліц-інтерв’ю та зустрічі з малими видавцями, які видають унікальні для українського ринку книги, що заповнюють пусті ніші та задовольняють вибагливого читача.
Деталі тут.
Music Hub Conference
Де: Atlas (вул. Січових Стрільців, 37/41)
Коли: 25 листопада об 11:00
Панельна дискусія присвячена музичним фестивалям. А саме соціальним аспектам, які треба враховувати при їх організації.
У конференції візьмуть участь представники українських фестивалів, концертні промоутери, співробітники культурних інституцій та фондів, діячі музичної індустрії.
Спікери: Олександр Санченко Atlas Weekend, Андрій Зоїн Respublica FEST.
Реєстрація обов’язкова, тут.