Надважливий захід для українського кіно та театру - в Україну завітала Івана Чаббак. Топова світова викладачка акторської майстерності провела у столиці 2-денний майстер-клас, попередньо поспілкувавшись з українськими акторами та спеціалістами кіноіндустрії у форматі public talk. Разом з нею спікерами виступили Олена Лавренюк, актриса театру та кіно, ініціаторка приїзду Івани Чаббак, Пилип Іллєнко, голова Держкіно України, Сергій Лавренюк, генеральний продюсер Solar Media Entertainment та Алла Наливайко, президент благодійного фонду «Україна на долонях».
Івана володіє інсайдерською інформацією з Голлівуду. Та, найголовніше, має свою школу акторського мистецтва в Лос-Анджелесі. У неї займалася більша половина світових зірок, деякі після уроків Івани вийшли на абсолютно новий рівень кар'єри. Про це частково та не лише вона й розповіла на зустрічі з українськими спеціалістами та зірками.
Було круто і цікаво! Партнери заходу: Solar Media Entertainment, Fairmont Grand Hotel Kyiv, ресторан Vicini Italiani, благодійний фонд «Україна на долонях», телеканал «Сонце» - канал позитиву, мінеральна вода «Моршинська» - завжди у формі, завжди «Моршинська»!