У будь-якій незрозумілій ситуації кради наречену, запрягай віз та співай ла-ла-ла! Yabl точно знає, як гуляти від душі й культурно! Вирушаємо на «Бременських музикантів» (реж. Дмитро Чирипюк) місцевого розливу: класика, так би мовити, українською.
Де: Національний театр ім. Івана Франка (пл. Франка, 1)
Коли: 2 грудня о 12:00
Історія про бременських музикантів, здається, стара, як світ! Хіба є такі, хто не знає красеня Трубадура, його свиту з кота, осла, пса та півня? А його вродливу Принцесу? І все одно цей сюжет не набридає, згодні? Ось і в репертуарі театру Франка інколи миготять заповітні «Музиканти». Шкода, що не так часто, як хотілося б. Вистава підходить для молодшого середнього віку, та, в загальному, старшим теж нудно не буде, бо дійство достатньо динамічне.
Родзинка – у знаменитих піснях, виконаних українською
Спочатку Трубадур (Дмитро Рибалевський) закохується в Принцесу (Ксенія Баша-Довженко), потім не знає, як до неї підкотити, потім вигадує полон її батька-короля (який винахідливий!), а потім, як герой-визволитель, вимагає руки його прекрасної дочки. І вовки ситі, і вівці цілі. Але далі починається детектив! З’являється сищик (Вадим Полікарпов) і розбійники (Наталія Ненужна, Дмитро Завадський, Віталій Махов, Олексій Санжак, Дмитро Лукєяненко), король (Олександр Печериця) впадає в істерику.
Родзинка «франківських» бременських полягає в знаменитих піснях, відомих із дитинства, виконаних, на хвилиночку, українською! Звучить класно. До того ж там чудові яскраві костюми, купа комічних персонажів та, звичайно, happy end.
От ми написали спочатку, що це вистава для дітей, але знаєте… Навіть ми підемо ще раз.