Два дні інтенсиву з Іваною Чаббак були крутими! Та, будемо чесними до кінця, вони виявилися неабияким випробовуванням навіть для досвідчених акторів, які працювали на сцені. Що, оговтавшись від такого навчального шторму, вони написали у соцмережах? Yabl із задоволенням зібрав відгуки.
В’ячеслав Бабенков
Для мене особисто це був неймовірний досвід. Прочитати книгу - це одне, а ось попрацювати з нею особисто - зовсім інше. Так, метод складний, вимагає сміливості й відкритості, в першу чергу перед самим собою. Але він дієвий, і це всі бачили, наскільки актори змінювалися, і це було чесно і круто!
Не побоялися, виплакали відро сліз, але йшли до мети
Дуже вдячний рідним акторам на сцені, які не побоялися, відкрилися, виплакали відро сліз, але йшли до мети. Особливо вдячний колегам, які впустили в себе нові знання. Я дуже поважаю тих, хто вчиться новому, не зважаючи на багаторічний досвід і якісь усталені речі в професії.
Дякую за організацію Олені Лавренюк, Iванні Хіцінській та Наташі Яковлевій, і що вдалося вскочити в останній вагон)) Катерина Шенфельд, ти крута, спасибі тобі за все: за допомогу, за твоє бу-бу-бу і що ми дійшли до кінця, хоч це і всього два дні було))
Не знаю, чи можна буде використовувати цей метод в умовах роботи в 100500 хвилин в день, або коли зовсім немає репетицій, подивимося) і все ж потрібно більше часу, ніж два дні, щоб повністю розібратися. Або потрібен коуч за цією методикою, щоб це було найбільш ефективно.
Ось, ну і спасибі тобі, тато Олег Бабенков, тепер всі 200 чоловік в залі дізналися, завдяки кому я потрапив на цей майстер-клас, і всі знають, що я хочу, щоб ти мною пишався)
Павло Алдошин
Сьогодні я зрозумів: ЩАСЛИВИЙ в своїй професії.
Одного разу я вчився в інституті на акторському, але як же я радію, що покинув стіни набагато раніше, ніж мені видали б папір про закінчення. Це створило неймовірне бажання постійно вчитися, заповнювати, як здається, прогалини в моєму навчанні. Тепер розумію, що цей процес буде в мені постійно пульсувати. Я ніби добираю, допізнаю, дорозумію ... і ще, і ще, і ще.
Одного разу Клім мені сказав: «Паша, майстерність не передається через книжки. Іди й дивись в очі тому, у кого хочеш вчитися, тримай його за руку». Не розуміючи, не усвідомлюючи, я завжди дотримувався цієї поради. Дійсно. Вже пройшло достатньо часу, щоб повністю переконатися в достовірності того твердження.
Природно, я теж переглянув багато відгуків і коментарів з приводу такого явища, як «майстер-клас Івани Чаббак» і був збентежений кількістю суперечливих суджень. Настала внутрішня пауза. І тут мені пише Стас Капралов і каже: «Ну що ти вирішив із Чаббак?» .... Знову пауза і я відповідаю «Я хочу. Я йду».
Майстерність не передається через книжки. Іди й дивись в очі тому, у кого хочеш вчитися
Друзі мої! Ніяких надій і трепету я взагалі не відчував. Мені хотілося дізнатися, як може бути по-іншому. І я дізнався. Я дізнався, що ти, Паша, рідкісна лінива сволота, в якій є стільки всього, про що можна й потрібно говорити зі світом, тим самим надихаючи її на прекрасне і живе. Я дізнався, що таких, як я, в професії нашій ще тьма тьмуща, які, вийшовши зі стін інституту, раптом все відразу починають знати, НАВІТЬ якщо і стверджують про якийсь безперервний процес, який називається «майстерність актора». Вони кажуть, що їм ще доведеться ставати майстрами, але в душі у них зірка і его ТАКОГО розміру, що всьому НОВОМУ там просто немає місця. Я сумний, що таких «артистів» більшість. Я сумний, що подія, яка сталася в Україні в акторському середовищі, для багатьох так і не відбулася як подія.
Але який же я щасливий і вдячний, що став і тепер є частиною величезного і неосяжного світу, який ніби спостерігався мною через постійно запотіваючий ілюмінатор. Тут хочу подякувати Олені Лавренюк.Ти божевільна і прекрасна, ризикова і талановита, трудоголік і мандрівник. Ти потрясла ці непорушні стіни нашого акторського середовища разом з Іваною та її only hard work, за що тобі НИЗЬКИЙ уклін і найтепліші обійми!!! Нехай виходить! Нехай в твоїй голові народжуються ще і ще нові події, частиною яких я вже як твій фанат готовий ставати!!!! Вдячний за терпіння і натхнення, за репетиції і сміливість.
Хлопці, учасники!!!! Я це в вас бачив, цього в вас ТАК багато!!! Чи не розплескати і не соромитися! Обіймаю і до зустрічі на Майданчику.
Івана Чаббак, ти - відьма! Мені сподобалося все, про що ми говорили і поговоримо ще! Сподіваюся у тебе самої теж є така ж Чаббак, яка тебе прокачує і надихає, як ти нас!!!!!!!!!!!!!
Ася Кісельова
Пощастило бути актрисою майстер-класу з акторського мистецтва в Театрі на Подолі. Моя основна резолюція: є велика різниця між, нехай навіть геніальною, грою на сцені і життям на сцені. Спасибі за можливість побачити, а, головне, відчути цю різницю. І взагалі, спасибі-спасибі-спаааасібіще розміром у нескінченність розриває мою душу на атоми щастя ... моїй приголомшливій партнерці Ксенії Ждановій за дикість і самобутність річки в джунглях, Богу за можливість бути частиною цього, всім акторам за щирість і живу красу, яку ви відчайдушно-нещадно народжували на очах у всієї нашої свіжоспеченої комуни з 500 очей, якій я особливо вдячна за любов і навіть споріднену підтримку і дитячу віру. З вами було легко, коли було боляче, важко, ну ... Ті хто знає, розуміє! Івана Чаббак, за вашу працю і титанічну енергію, яка подарувала ЧУДО БУТИ, а не здаватися. Дивно, але прокинувшись сьогодні вранці, зрозуміла, що, вирішуючи два дні сценічні завдання, я позбулася пари-трійки серйозних психологічних проблем.
Юлія Мухригіна
На годиннику майже 00:00 Я тільки приїхала додому з майстер-класу Івани Чаббак.
Все, що вона написала мені в книзі, коли ставила автограф, я колись, коли була маленькою дівчинкою, бачила в своїй уяві! Почути такі слова від цього чудового педагога нашого часу для мене честь, так само як і попрацювати з нею!
Моя Карла Джин із кінофільму «Старим тут не місце», над якою я працювала, назавжди залишиться в пам'яті!
Я впевнена, що в житті кожна важлива подія і кожне слово, яке нам говорять особливі люди, приходять в найправильніший момент!
Спасибі кожній людині, яка була там ці два дні! Спасибі неймовірній, невгамовно-енергійно-глибокій жінці, яка сказала і написала мені те, в чому мої внутрішні «чорти-феї-голоси» завжди були впевнені!
Я дуже щаслива! Це був неймовірний досвід!
Ксюша Жданова
Похвалюся і я, тому що це - подія! І нехай йдуть в зал (д) скептики, які все вже знають і вміють і «шотакогоновоговчаббак»!
За два дні я ніби зібрала всю картоплю з усіх полів світу
Дуже крутий coach. Так, така метода підходить не всім, але коли ти готовий слухати і чути, працювати, як кінь (бо за два дні я ніби зібрала всю картоплю з усіх полів світу). Але! Це факінемейзінг!
Спасибі Олені Лавренюк за те, що запросила Івану, знаю, що це було нелегко! Дякую!!!! Що все було на вищому рівні! І навіть понад це!
Віолетта Логунова
Івана Чаббак, голлівудський тренер з акторської майстерності.
Чи могла я подумати 5 років тому, вперше замовляючи з Москви її книгу «The Power of the Actor. Chubbuck technique», що коли-небудь напутні слова в ній будуть написані самою Іваною. Або що буду репетирувати з нею, а вона, по ходу, міняти надзавдання моєї ролі (а може, і життя)?! Загалом, все це - велике чудо і велика праця Олени Лавренюк, яка взялася за організацію її приїзду в Україну, і зробила це на вищому рівні! Спасибі тобі і всій команді за досвід, який поділив наше творче життя на до і після)
І спасибі всім колегам, з якими ми провели два чудових дня)) Особливо моїй партнерці, яка звела з розуму всіх! У прямому і переносному)) Анна Піскунова, ти - ураган!) Обіймаю!
Анна Піскунова
24 години роботи на сцені з Іваною Чаббак змінять життя актриси раз і назавжди... Щаслива і вдячна Олені Лавренюк, яка запросила мене на цей магічний інтенсивний курс.
Артем Мяус
Янгол, демон, секс, любов, заміна, кокаїн, героїн, боротьба за життя, не потрібно бути жертвою!!!!! Дякую, Івана Чаббак, за неймовірну подорож!!! Це запам'ятається на все життя.
Катерина Шенфельд
Сумнівалася я, чи йти взагалі і не втекти в перший день? О, так!
Чи шкодую я, що залишилася? Ну от не на секунду! Дякую Івані, організаторам, моєму театру, учасникам і моєму чудовому й сміливому партнеру В'ячеславу Бабенкову!
Настасья Шаповал
Дякую вам, Івано, за POWER FOR THE ACTOR! Дякую тобі, мій внутрішній художник!
Інна Шевченко
Спробували кокаїн і героїн, вигадували найбезглуздіші сексуальні фантазії
Завдяки Вам ми спробували кокаїн і героїн, вигадували найбезглуздіші сексуальні фантазії, створювали нову енергію, показували свій біль. Це безцінне і назавжди!
Велике дякую організаторам за розуміння і терпіння!
Спасибі учасникам за створення атмосфери захищеності та комфорту!
Олена Лавренюк, актриса, ініціаторка приїзду Івани Чаббак
Партнери заходу: Solar Media Entertainment, Fairmont Grand Hotel Kyiv, ресторан Vicini Italiani, благодійний фонд «Україна на долонях», телеканал «Сонце» - канал позитиву, мінеральна вода «Моршинська» - завжди у формі, завжди «Моршинська»!