Майстер-клас голлівудської гуру з акторської майстерності 14 учасників, що працювали з нею безпосередньо на сцені, запам'ятають надовго. Та й спостерігачі у залі, які зовсім не були пасивними. Наполеглива праця, розбір «польотів», емоції, приховані бажання і думки, сміх, сльози, зізнання - все було!
Після двох днів інтенсиву актори-учасники були запрошені на звану вечерю з Іваною Чаббак до ресторану Vicini Italiani. Там у неформальній атмосфері вони спілкувалися з коучем та ділилися враженнями. Наш ведучий Арсен Цимбалюк долучився до гарної компанії!
Партнери заходу: Solar Media Entertainment, Fairmont Grand Hotel Kyiv, ресторан Vicini Italiani, благодійний фонд «Україна на долонях», телеканал «Сонце» - канал позитиву, мінеральна вода «Моршинська» - завжди у формі, завжди «Моршинська»!