Кадри, події, люди, дороги - цей калейдоскоп переслідує нас щохвилини. У такому ритмі відбувається все наше життя, і, як не дивно, він вже став навіть комфортним. Ми не вміємо чекати, не вміємо рухатись повільно, майже розучилися говорити цілими реченнями та мислити довгими кадрами. Організатори врахували цю нашу особливість та приготували дещо цікаве, а саме – сто хвилин короткометражок.
Де: кінотеатр «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19)
Коли: до 26 грудня о 17:00
Наша реальність – динамічний кліп! І свідомість в нас кліпова: все потрібно швидко, чітко і по суті. Тільки й встигай встигати. До чого ведемо? Що і кіно, і музика нам потрібні так само динамічні. Отже, 100 екстремально коротких фільмів з різних куточків планети – це те, що треба, особливо після робочого дня. 100 зав’язок, 100 фіналів, 100 персонажів. Вжух! І ти вже на 100 відсотків фільмів більш вражений, ніж 100 хвилин тому!
Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами. Обмеження за віком: 16+